PradžiaLSDMS naujienos

Gyvenkime be smurto!

STOP smurtui

Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus ,,Moterų klubas“ aktyviai dalyvauja įvairiose visuomeninėse veiklose. Viena jų – prisidėti prie smurto artimoje aplinkoje mažinimo.

Skaityti daugiau...
 

LSDMS Elektrėnų skyriaus moterų klubas paminėjo kovo 8-ąją

DSC 0839 1

Kovo 4-osios rytą atsikelti buvo kur kas lengviau, nei įprastai,  nes džiugino ne tik puikus oras už lango, bet ir dienos planai. Šią dieną LSDMS Elektrėnų skyriaus moterų klubo narės  susiruošė po Lietuvą pasidairyti.

Skaityti daugiau...
 

SMURTUI - NE!

IMG 0092

Pasaulyje daugiau nei 20 metų nuo lapkričio 25 iki gruodžio 10 dienos vyksta 16-os dienų pasipriešinimo smurtui prieš moteris kampanija. Ja siekiama atkreipti dėmesį į plačiai paplitusią problemą ir didinti visuomenės nepakantumą smurtui prieš moteris. Idėją palaikantys vyrai akcijos metu segi baltąjį kaspiną, kuris simbolizuoja nepakantumą smurtui, solidarumą su nukentėjusiomis ir pasiryžimą keisti smurtą vis dar toleruojančią kultūrą. Moterys ir vyrai vienijasi šia tema organizuodami diskusijas, konferencijas, renginius ir akcijas.

Prie šios kilnios, 16-os dienų kampanijos prisidėjo ir Lygių galimybių plėtros centras kartu su aktyviomis moterimis politikėmis, kurios kvietė visus neabejingus smurtui prieš moteris, jungtis, einant simbolinius 16 kilometrų Lietuvos sostinės gatvėmis.

LSDP Elektrėnų skyriaus Moterų klubo narės, viešnios ir akciją palaikantys vyrai  2015 m. lapkričio 28 d. savo žygiu pasisakė prieš smurtą, už saugias moteris, namus ir visuomenę. Dalyviai ėjo Elektrėnų miesto gatvėmis, dalino informacines skrajutes, bendravo su gyventojais. Visi akcijos  savanoriai po žygio buvo pakviesti sušilti prie arbatos puodelio ir paklausyti Elektrėnų savivaldybės Vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėjos Aldonos Jaseliūnės paskaitos, padiskutuoti. Dar ilgai dalyviai nesiskirstė, nuoširdžiai bendravo.

 

 

Lietuvos socialdemokračių Elektrėnų klubo moterys "Gėrybių mugėje"

Elektrėnų jubiliejus-
Šventė didelė, graži.
Visą vasarą ją šventė
Ir maži, ir dideli.
 
Buvo pirtys, gaudė ralis.
Fejerverkai - daug spalvų.
Ir visi visi, kas gali,
Šoko iki paryčių.               
 
Jums bičiuliai sriubą verda
Ir vaišina pyragu.
Rudenėlio šventė  skamba
Tūkstančiais naujų balsų.

FB IMG_1443525870450

          

         Tradicinė derliaus šventė „Gėrybių kraitė“  buvo skirta miesto šventei - 55-ių metų jubiliejui.

         Renginyje dalyvavo LSDMS Elektrėnų skyriaus moterys, joms talkino LSDP Elektrėnų skyriaus vyrai. Karštais barščiais ir bandelėmis vaišino „LSDP Šefai“- skyriaus pirmininkas Arvydas Vyšniauskas ir būsimasis LSDP kandidatas  Kaišiadorių – Elektrėnų rinkimų apygardoje  Marius Muižinikas. Šventės lankytojus moterys kvietė pasigrožėti miesto jubiliejui pagamintu tortu, paskanauti naminių lašinių, pyragų ir keksiukų, šviežiai spaustų obuolių sulčių ir arbatos. Apsilankiusieji LSDP paviljone buvo apdovanoti mažomis dovanėlėmis – rašikliais, atšvaitais, Žiežmarių gėlių lankstinukais. Puiki nuotaika, mielos bičiulių šypsenos į paviljoną sukvietė daugybę elektrėniečių ir miesto svečių.  Daugiau nuotraukų iš renginio rasite galerijoje.

                                                                                                                        

 

 Skyriaus pirmininkas

Vysniauskas

Arvydas Vyšniauskas

...............................................................

Dabar yra:

 14:03:49 
 2018  vasario  19d.  Pirmadienis 

"Mes statome per daug sienų, bet per mažai tiltų". Izaokas Niutonas

...............................................................

Mūsų progresas vertinamas ne pagal tų, kurie turi daug, pertekliaus didėjimą, o pagal tai, ar mes sugebame pakankamai aprūpinti tuos, kurie turi per mažai. Teodoras Ruzveltas