PradžiaČia mes - Elektrėnai!

Naujienos

Čia mes - Elektrėnai!

         20170609 215942            2017-06-09–11 Šventojoje šurmuliavo „LSDP respublikinis sąskrydis 2017 m.": pajūris socialdemokratus pasitiko puikiu oru, nuostabiu peizažu ir šimtais iš visos Lietuvos sugūžėjusių pačių šauniausių bičiulių. Čia įsikūrė visų skyrių stovyklavietės. Įsikūrė ne bet kaip – kiekvienas skyrius – kas kaip išmanė ir sugebėjo – įrengė savo stovyklavietę. Socialdemokratų „miestelyje" įsikūrė 2568 sąskrydžio dalyvių, iš kurių 75 % buvo jaunimo. Į Šventąją atvykusius socialdemokratus pasveikino LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė ir LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas.

              Penktadienio vakarą sąskrydžio scenoje tradiciškai karaliavo visų Lietuvos skyrių saviveiklininkai. Elektrėnų skyriaus prisistatymas – „Čia, mes - Elektrėnai!" buvo nominuotas. Elegantiškiausiu pasirodymu. Elegantiškos moterys, raudonos rožės ir vyrai raudonais kaklaraiščiais išjudino visą publiką. Vakaro laukiamiausia dalimi tapo Radistų diskoteka.

             Partijos lyderio G. Palucko linkėjimai smagiai ir saugiai pabūti, pabendrauti pildėsi iškart. Puikiai nuotaikai padėjo ir geras oras, ir nuostabi aplinka. Šeštadienis prasidėjo Sportinėmis varžybomis, kuriose dalyvavo ir Elektrėnų skyriaus bičiuliai. Mūsiškiai varžėsi Jūrmylės bėgimo ir Šaudymo rungtyse.

 Diskusijų erdvėje diskutuota temomis: „XXI a. Socialdemokratijos vektoriai. Lietuva, Europa. Pasaulis" (prelegentas Algirdas Sysas); „Pajamų ir turtinė nelygybė Lietuvoje ir pasaulyje" (prelegentas dr. Algirdas Butkevičius); „Lietuva pribrendo reformoms. Kokioms ir kodėl?" (prelegentas dr. Mindaugas Sinkevičius); „Ar LSDP gali laimėti Prezidento rinkimus?" (prelegentas habil. Dr. Mantas Varaška).

           Protų mūšis" – intelektualams. Šiemet užsiregistravo 30 komandų, tarp jų buvo ir „Elektrėnų žiburiai". Bičiuliai dalyvavo Klaipėdos I.Simonaitytės viešosios bibliotekos sukurtame žaidime "Knygosūkis", kurį vedė bibliotekos darbuotojos.

          Sąskrydžio metu buvo suorganizuoti žaidimai ir užsiėmimai 200 mažųjų dalyvių. Vaikų saloje buvo animatoriai, batutas ir poni arkliukas. Šeštadienio vakare kuršių vikingiškai dvasiai ir laužo liepsnai palydint, šokta ir dainuota Baltijos pajūryje su kapela „Joldija", o vėliau su Ryčiu Cicinu ir grupe „Rokada".  

         Sekmadienį, po sąskrydžio uždarymo, skyriai labai nenoriai skirstėsi po Lietuvą, skirstytasi, kad susitiktume kitąmet. Nuoširdžiai dėkojame LSDP Klaipėdos skyriui ir pirmininkei Lilijai Petraitienei, Elektrėnų skyriaus sąskrydžio organizacinei grupei, kuri puikiai organizavo Elektrėnų skyriaus bičiulių pasibuvimą Šventojoje, už pasirodymo režisavimą, visiems važiavusiems už šauniai praleistą laiką kartu!

          Daugiau nuotraukų iš sąskrydžio rasite galerijoje.

LSDP Elektrėnų skyriaus informacija

 

 Skyriaus pirmininkas

Vysniauskas

Arvydas Vyšniauskas

...............................................................

Dabar yra:

 14:01:24 
 2018  vasario  19d.  Pirmadienis 

"Mes statome per daug sienų, bet per mažai tiltų". Izaokas Niutonas

...............................................................

Mūsų progresas vertinamas ne pagal tų, kurie turi daug, pertekliaus didėjimą, o pagal tai, ar mes sugebame pakankamai aprūpinti tuos, kurie turi per mažai. Teodoras Ruzveltas

Elektrėnų sk. facebook'e

lsdpfacebook