PradžiaGyvenkime be smurto!

Naujienos

Gyvenkime be smurto!

STOP smurtui

Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus ,,Moterų klubas“ aktyviai dalyvauja įvairiose visuomeninėse veiklose. Viena jų – prisidėti prie smurto artimoje aplinkoje mažinimo.

Kovo 29 dieną Elektrėnų miesto moterys buvo pakviestos į susitikimą su Elektrėnų policijos komisariato veiklos skyriaus  vyr. tyrėja Erika Čaikovskaja. Pradėdama renginį, ji padėkojo už klubo iniciatyvą šviesti moteris. Viešnia akcentavo, jog smurto artimoje aplinkoje mastai Lietuvoje labai dideli. Savo žodžius ji iliustravo statistikos duomenimis apie iškvietimus Elektrėnų mieste. Vyr. tyrėja E. Čaikovskaja taip pat paaiškino kokios yra smurto rūšys ir kaip jos pasireiškia, kokios yra moterų teisės bei galimybės kreiptis ir gauti teisinės ir psichologinės pagalbos. Viešnia atkreipė dėmesį, jog dauguma smurtą patyrusių moterų vengia bet kokios psichologinės ir teisinės pagalbos bei yra žemos savivertės. E. Čaikovskaja taip pat paneigė mitus, jog daugumą smurto atvejų išprovokuoja alkoholio vartojimas bei tai, kad smurtaujama tik asocialiose šeimose.

Renginio metu, moterys noriai diskutavo su viešnia, dalijosi patirtimi bei domėjosi smurto prevencijos galimybėmis. 

 

 Skyriaus pirmininkas

Vysniauskas

Arvydas Vyšniauskas

...............................................................

Dabar yra:

 08:56:33 
 2017  rugsėjo  25d.  Pirmadienis 

"Kraštas, kurį iš savo protėvių paveldėjom, yra mūsų. Vadinam jį Lietuva ir norim, kad šis žodis iš pasaulio kalbos, iš jo žemėlapių neišnyktų. Rašom ir tariam jį kartu su kitais nemažiau vertais, garbintais tautų ir valstybių vardais, norim, kad su pagarba mus ištartų."

Justinas Marcinkevičius

...............................................................

Elektrėnų sk. facebook'e

lsdpfacebook