PradžiaLSDP Elektrėnų skyriaus pirmininku perrinktas Arvydas Vyšniauskas

Naujienos

LSDP Elektrėnų skyriaus pirmininku perrinktas Arvydas Vyšniauskas

2017.03.18.5 2

Kovo 18 d. Elektrėnų sav. viešojoje bibliotekoje vyko LSDP Elektrėnų skyriaus ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas.

Susirinkimo metu buvo išklausytos Elektrėnų skyriaus pirmininko Arvydo Vyšniausko, finansų komisijos ataskaitos, etikos ir procedūrų komisijos informacija,  LSDP frakcijos savivaldybės taryboje ataskaitą pristatė  Laimutė Ablingienė – LSDP frakcijos seniūno pavaduotoja ir tarybos narys Arūnas Kulboka. LSDJS Elektrėnų skyriaus ataskaitą pristatė LSDJS Elektrėnų sk. pirmininkas Arminas Petrauskas. Jaunimiečiai dalyvavo tiek skyriaus renginiuose, tiek respublikinėse LSDJS veiklose, organizavo Kalėdinį krepšinio turnyrą ir dalyvavo kitose veiklose.

Slaptu balsavimu LSDP Elektrėnų skyriaus pirmininku naujai kadencijai  perrinktas A. Vyšniauskas. Pirmininko teikimu pavaduotojais patvirtinti: Arūnas Kulboka, Viktorija Juknevičienė, Saulius Girčys ir Jurgita Chmieliauskienė.  Susirinkime buvo išrinkta LSDP Elektrėnų skyriaus taryba, skyriaus finansų bei etikos ir procedūrų komisijų nariai.  

LSDP Elektrėnų skyriaus susirinkime taip pat buvo renkami Elektrėnų skyriaus delegatai į XXXV –ąjį LSDP suvažiavimą gegužės 6 d. bei patvirtinti kandidatai į LSDP tarybą.

 

LSDP Elektrėnų skyriaus informacija

 

 Skyriaus pirmininkas

Vysniauskas

Arvydas Vyšniauskas

...............................................................

Dabar yra:

 14:04:40 
 2018  vasario  19d.  Pirmadienis 

"Mes statome per daug sienų, bet per mažai tiltų". Izaokas Niutonas

...............................................................

Mūsų progresas vertinamas ne pagal tų, kurie turi daug, pertekliaus didėjimą, o pagal tai, ar mes sugebame pakankamai aprūpinti tuos, kurie turi per mažai. Teodoras Ruzveltas

Elektrėnų sk. facebook'e

lsdpfacebook